Bestuur en contacten

4

 Voorzitter | Henrico Reerink

Kievit 38
5985 NL Grashoek
T. 06 180 30 591

E. voorzitter@nddc.nl

Secretariaat | Patty Herman
Weijerweg 2
6095 NP Baexem
T. 06 519 86 823 •
E. info@nddc.nl
Penningmeester | Marc Gerrits
van Heemstraweg 56
6645 KH Winssen
T. 06 502 92 574
E. penningmeester@nddc.nl
Publiciteit en automatisering | Martin Heutink

Oldenzaalsestraat 1160
7524 RJ Enschede
T. 06 168 17 063
E. publiciteit@nddc.nl

Kynologisch Secretariaat | Patty Herman
Weijerweg 2
6095 NP Baexem
T. 06 519 86 823 •
E. kynologischsecretariaat@nddc.nl

Dekaangiften en pupbemiddeling | Diny Hofman
Borg Allersma 35
7608 GS Almelo
T. 054 686 3116
E. pupbemiddeling@nddc.nl
Redactie Clubblad |Elke Baltzer
E. redactie@nddc.nl
Informatie Opvang | Ria Labeij
Dorpsdijk 211
3161 CC Rhoon
T. 06 1246 2277
E. opvang@nddc.nl
Evenementen | Kim van Elderen
Kievit 38
5985 NL Grashoek
T. 06 412 31 504
E. evenementen@nddc.nl

Comments are closed.