Uitslagen KCM 23-06-2013

Keurmeesters:

Reuen: mrs. Susanna Kraemer (D)
Teven: mrs. Monica Stavenborn (S)

 REUEN blauw  Reuen Puppyklasse
 Harry Simon van ’t Dennebos  geen kwalificatie
 Reuen Jeugdklasse
 Elderberry’s Sherlock Holmes  1U | Beste jeugd alle kleurslagen
 Elderberry’s Shakespeare  2U
 Elderberry’s Sultan  afw.
 Reuen Openklasse
 Csar Cairo v. Santa Mira  1U
 Free Fighter v. Jewels Blue  afw.
 Reuen Kampioensklasse
 Censor Conrad v. Olsland  1 U CAC
 Theo v. Anhalt  2 U RCAC
 TEVEN blauw  Teven Babyklasse
 Honest and Pure v. Jewel’s Blue  1 VB | Beste baby alle kleurslagen
 Hope Love and Faith v. Jewel’s Blue  2 VB
 Teven Puppyklasse
 E’Daggy von Tir Na Nogh  B
 Rose Royal Heartbreaker v. Rosherta  WB
 Teven Jeugdklasse
 Elderberry’sTemptation  1 U
 Avinia vd Schlehhecke  G
 Juli van Edersee  afw.
 Teven Tussenklasse
 Hanni vom Napoleonstein  1 ZG
 Teven Openklasse
 Zeta Jones vd Schlehhecke  1 U CAC-BOB | Clubwinnaar blauw
 Denesse Divine v. Santa Mira  2 U RCAC
 Elderberry’s Quispel  3 ZG
 Miss Amber Questa of Blue Steel  4 ZG
 Jazzy off Blue Sensation  G
 French Fries v. Jewels Blue  afw.
 Halina-Blue vom Edersee  afw.
 Teven Kampioensklasse
 Camih v. Olsland  1 U
 Teven Veteranenklasse
 Lara v. Small to Big  1 U | Beste Veteraan
 REUEN geel/gestroomd  Reuen Puppyklasse
 He-Man vom Dunnerland  B
 Reuen Jeugdklasse
 Edendane’s Gambling Man  1 U | Beste jeugd geel/gestroomd
 General v. Acasius  2 ZG
 Cuby vd Lingestreek  3 ZG
 Reuen Tussenklasse
 Fisichella v. Acasius  1 ZG
 Péron el Sortilegio  2 ZG
 Reuen Openklasse
 Eddington v. Acasius  1 U-RCAC
 Xythos van de Paschardena  afw.
 Reuen Kampioensklasse
 Edendane’s Thunderstruck  1 U CAC-BOB | Clubwinnaar geel/gestroomd | BIS
 Arthos v. Adamantium  2 U
 TEVEN geel/gestroomd  Teven Puppyklasse
 Espada’s Angel of Hearts  1 VBB
 Teven Jeugdklasse
 Guiding Star van Acasius  1 U
 Carol van de Lingestreek  2 ZG
 Teven Tussenklasse
 Antje uit het Doggenwalhalla  afw.
 Teven Openklasse
 Pipa Rendog  1 U CAC
 Britney vd Lingestreek  2 U
 Eyton v. Acasius  3 ZG
 Xin vd Paschardena  G
 Diplomatic’s Blanche be Windyville  afw.
 Anne van de Lingestreek  afw.
 Teven Kampioensklasse
 Romantica del Piccolo Jigo  1 U RCAC
 Enslin v. Acasius  2 U
 REUEN zwart/zwart-wit  Reuen Babyklasse
 Heribama Nico  1 VB
 Reuen Puppyklasse
 Ricordo Modry Efekt  B
 Graf Orlov Sankta Karavella  WB
 Reuen Jeugdklasse
 Prima Primissima Calvin  G
 The Giants Angels Amani Amore  afw.
 Reuen Tussenklasse
 Akari von Aspectus  1 ZG
 Fargan v Adamantium  2 ZG
 Reuen Openklasse
 Einstein v Adamantium  1 U RCAC
 Reuen Kampioensklasse
 Y-Ublot de Can Duran  1 U CAC
 TEVEN zwart/zwart-wit  Teven Babyklasse
 Heribama Nina  1 VB
 Heribama Nena  2 VB
 Heribama Olexa  B
 Teven Puppyklasse
 Bellefleur-Sue vd Maindoggen  1 VB | Beste pup alle kleurslagen
 Amber v. Jedi’s Place  2 VB
 Teven Jeugdklasse
 Adele-Aine vd Borkener Turmen  1 U
 Cleopatra von Tir Na Nogh  2 U
 Gwenn from Fabulous Black  3 ZG
 Ly Blossom ‘t Hof Mellink  4 ZG
 Teven Tussenklasse
 The Giant Angels Aslynn Elanche  1 U
 The Giant Angels Isn’t She Sweet  2 ZG
 Macarema v Haus v Steraldted  3 ZG
 Teven Openklasse
 Jewel vd Mazoraxhoeve  1 U
 Jyrena v Haus v Steraldted  2 U
 Enola v Adamantium  3 ZG
 Enja v. ‘t Dennebos  4 ZG
 Espoir van de Fraudiliaus  afw.
 Teven Kampioensklasse
 Coco Chanel v Domino’s Dynasty  1 U CAC-BOB | Clubwinnaar zwart/zwart-wit
 Safira v. Anhalt  2 U RCAC

Comments are closed.